VISOS NAUJIENOS VISOS NAUJIENOS
Balandžio 1-2 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko jaunimo stovykla gimnazistai – gimnazistams...
Paskelbta: 2011-04-04 05:53:52

2011 m. balandžio 1-2 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijoje vyko jaunimo stovykla gimnazistai – gimnazistams „Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugus atiduoti“ (Jn 15,13).

Pagrindinis stovyklos tikslas - ugdyti atsakingą, iniciatyvią ir aktyvią asmenybę, apmąstant jaunuolių tapatumo paieškas, aktyvumą gyvenime, Dievo plane bei padedant jauniems žmonėms įgyti reikalingų žinių, įgūdžių ir vertybių šiuolaikiniame pasaulyje.

Štai kaip šią stovyklėlę aprašo patys dalyviai.

Joniško ,,Aušros“ gimnazijoje balandžio 1d. 18 valandą savo veiklą pradėjo krikščioniška stovyklėlė „Nėra didesnės meilės, kaip gyvybę už draugą atiduoti“. Ją vedė svečiai iš  Šiaulių J. Janonio gimnazijos. Dvi dienas devintų- dešimtų klasių mokiniai turėjo galimybę mėgautis kitokiu savaitgaliu. Ramybe, susikaupimu, apmąstymais, jaukumu džiaugėsi stovyklautojai. Nepaprastumo ir patrauklumo stovyklai suteikė vakaro malda ir buvimas su Dievu. Pagal mūsų susikurtas taisyles 2 valandą nakties jau turėjome ruoštis miegoti, tačiau nejučia linksmybės prasitęsė iki paryčių. Dainos, giesmės, pokalbiai prie arbatos puodelių su naujai sutiktais žmonėmis, įvairūs žaidimai suartino stovyklautojus. Svarbiausia, kad tas dvi dienas kalbėjome apie tai, apie ką, gaila, bet labai retai susimąstome, - apie meilę, draugystę ir tikėjimą.

Paskutinės pasiruošimo minutės. Fot. I. Puraitės

Paskutinės pasiruošimo akimirkos. I. Puraitės nuotr.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia...

aukštyn

 

Šv. Jonas Paulius II

Šv. Jonas XXXIII